Strona główna / O ArjoHuntleigh / Polityka środowiskowa

Polityka środowiskowa

Zakłady produkcyjne Getinge w Polsce specjalizują się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości wyrobów medycznych, przeznaczonych do opieki nad osobami o ograniczonej sprawności ruchowej i stanach z tym związanych, a także urządzeń do mycia i dezynfekcji zwiększających bezpieczeństwo pacjenta poprzez zmniejszanie ryzyka zakażeń.
Zakłady są świadome wpływu swojej działalności na komponenty środowiska przyrodniczego i zobowiązują się spełniać następujące założenia:

  • Przestrzegania wymagań prawnych dotyczących środowiska naturalnego oraz utrzymywania standardu Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.
  • Zapobiegania zanieczyszczeniom na rzecz minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
  • Oszczędnego gospodarowania zasobami środowiska przyrodniczego.
  • Podnoszenia wiedzy, kwalifikacji oraz świadomości ekologicznej wszystkich pracowników poprzez propagowanie Polityki Środowiskowej wśród pracowników.
  • Ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Środowiskowego poprzez nadzór, monitorowanie i ulepszania procesów.

 

 
Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu (wiecej informacji). Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.

This website is intended to provide information to an international audience outside of the US. | Polityka prywatności